Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Luaj lojërat tona të reja
fito MEGA Xhekpotin...
Fito Milona €uro!

Lumi Xhekpotin
€465,679.70
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,689.06€
Roulette2,826.18€
Five Times Pay4,878.44€
BINGO1,010.91€
KENO2,454.28€
MP Roulette5,496.18€
Blackjack4,371.44€
Royal Poker4,127.59€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
support@lumibet.com

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
International - FIBA World Cup, Group A
Iran - Serbia9:7
ATP - US Open, New York, USA, Doubles 
Bryan B / Bryan M - Klahn B / Smyczek T17:00
WTA - US Open, New York, USA, Doubles 
Hlavackova A / Zheng J - Dabrowski G / Rosolska A17:00
WTA - US Open, New York, USA 
Pennetta, Flavia - Dellacqua, Casey17:00
Romania - Liga I 
FC Otelul Galati - Rapid Bucuresti17:30
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
01-Sep 17:00
WTA - US Open 2014 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Sep 17:30
Liga I 2014/2015 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Sep 17:30
Ykkonen 2014 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Sep 18:00
1st Division 2014/15 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Sep 18:00
2nd Divisjon, Avdeling 3 2014 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
01-Sep
15:40
Gadomski, Piotr-Khassanov, Roman
1.22
 
3.55
 
 
 
+5
01-Sep
15:45
Kotek D / Lechner M-Fallert F / Langer N
8.8
 
1.01
 
 
 
01-Sep
15:45
Langley, Scott-Hurley, Billy
1.75
8.8
2.35
 
 
 
01-Sep
15:50
Baskov D / Robertson R-Lipka D / Majchrowicz A
4.65
 
1.13
 
 
 
01-Sep
15:55
Lee, Danny-Holmes, J.b.
2.3
8.8
1.8
 
 
 
01-Sep
16:00
FC Vysocina Jihlava-FC Viktoria Plzen
1.95
4.1
2.9
2.5
1.2
3.6
+86
01-Sep
16:00
FK Biolog Novokubansk-FC Zhemchuzhyna Yalta
1.45
4.1
6.3
2.5
1.7
1.9
+35
01-Sep
16:00
Vityaz Krymsk-Torpedo Armavir
1.55
3.75
5.1
2.5
1.9
1.7
+35