Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Luaj lojërat tona të reja
fito MEGA Xhekpotin...
Fito Milona €uro!

Lumi Xhekpotin
€489,747.32
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry163.36€
Roulette2,047.78€
Five Times Pay2,869.02€
BINGO1,079.25€
KENO3,217.92€
MP Roulette2,952.46€
Blackjack6,415.13€
Royal Poker2,348.81€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
support@lumibet.com

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Italy - Lega Pro, Girone C
Ss Juve Stabia - Sf Aversa Normanna0:0
Italy - Lega Pro, Girone B
Carrarese Calcio - Pisa Calcio0:1
Italy - Lega Pro, Girone A
Us Cremonese - Ac Pavia0:0
Italy - Lega Pro, Girone A
Calcio Como - Bassano Virtus 55 St0:1
Ukraine - Ukraine Cup
Chernomorets Odessa - Dnjepr Dnjepropetrovsk0:4
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
01-Apr 20:00
1. Bundesliga 2014/15 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Apr 20:00
Mnla 2014/15 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Apr 20:15
Bundesliga 2014/15 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Apr 20:30
1st League 2014/15 - Winner
Basti do të mbyllet në
01-Apr 20:30
BBL Championship 2014/15 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
01-Apr
20:00
Norwich City-Fulham FC
2.1
3.3
3.1
2.5
1.45
2.4
+35
01-Apr
20:00
FC Wegberg-Beeck-SV Bergisch Gladbach 09
1.45
4.65
5.25
2.5
1.35
2.8
+35
01-Apr
20:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Legia Warszawa
3.8
3.3
1.9
2.5
1.9
1.7
+91
01-Apr
20:00
Sestao River-Barakaldo CF
2.3
3.05
2.95
2.5
2.15
1.55
+35
01-Apr
20:00
Cote D'Opale Basket Calais-Union Hainaut Basket
1.5
 
2.35
135.5
1.85
1.85
+12
01-Apr
20:00
SAS Toulouse Metropole Basket-ESB Villeneuve D'Ascq
3.6
 
1.22
131.5
1.8
1.9
+12
01-Apr
20:00
Sasp Lyon Basket Feminin-Lattes Montpellier
6.5
 
1.06
141.5
1.9
1.8
+12
01-Apr
20:00
Tarbes Gespe Bigorre-USO Mondeville
1.14
 
4.5
142.5
1.8
1.9
+12