Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€561,322.90
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,228.31€
Roulette5,622.67€
Five Times Pay1,176.02€
BINGO1,247.73€
KENO1,877.53€
MP Roulette2,561.32€
Blackjack2,530.63€
Royal Poker2,112.86€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 28-May-2017


Soccer - Colombia - Primera A, Apertura
1X2Σ+- 
28-May
22:15
Tigres FC-Atletico Huila
2.35
2.8
3.2
2.5
2.6
1.4
+99
Soccer - Peru - Segunda Division
1X2Σ+- 
28-May
22:30
CD Sport Loreto-Alfredo Salinas
1.85
3.1
4.2
2.5
1.7
2.0
+35
28-May
22:30
Sport Boys Association-Sport Victoria
1.7
3.5
4.3
2.5
1.8
1.85
+35
28-May
22:30
Cultural Santa Rosa-Deportivo Coopsol
2.0
3.25
3.4
2.5
1.85
1.8
+35
28-May
22:30
Union Huaral-Deportivo Hualgayoc
2.1
3.35
3.05
2.5
1.65
2.05
+35
28-May
22:30
Sport Ancash-Defensor La Bocana
1.75
3.5
4.2
2.5
1.75
1.9
+35
Soccer - USA - Premier Development League
1X2Σ+- 
28-May
22:30
Saint Louis FC U23-DES Moines Menace
3.3
3.8
1.85
2.5
1.5
2.3
+94
Soccer - Brazil - Brasileiro Serie A
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Sport Recife PE-Gremio RS
1.9
3.3
4
2.5
2.25
1.55
+102
Soccer - Ecuador - Serie B
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Gualaceo SC-Tecnico Universitario
1.9
3.3
3.75
2.5
1.9
1.75
+35
Soccer - Paraguay - Primera Division, Apertura
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Cerro Porteno-Sportivo Luqueno
1.6
3.75
5.0
2.5
1.75
1.9
+98
Soccer - Peru - Primera Division, Apertura
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Alianza Lima-Real Garcilaso
1.6
3.6
4.9
2.5
1.9
1.8
+99
Soccer - Peru - Segunda Division
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Willy Serrato-Los Caimanes
2.25
3.2
2.85
2.5
1.75
1.95
+35
Soccer - USA - Major League Soccer
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Atlanta United FC-New York City FC
2.1
3.5
3.2
2.5
1.4
2.65
+122
Soccer - USA - Premier Development League
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Sounders FC U23-TSS FC Rovers
1.45
4.5
5.25
2.5
1.6
2.1
+94
Soccer - USA - United Soccer League
1X2Σ+- 
28-May
23:00
Seattle Sounders II-Sacramento Republic FC
2.5
3.4
2.45
2.5
1.7
2.0
+94
28-May
23:00
Bethlehem Steel FC-Harrisburg City Islanders
2.4
3.3
2.6
2.5
1.95
1.7
+94
Soccer - Argentina - Primera Division
1X2Σ+- 
28-May
23:15
River Plate-Club Atletico Rosario Central
1.65
3.6
5
2.5
1.85
1.8
+102
Soccer - Bolivia - Liga Profesional Boliviano, Apertura
1X2Σ+- 
28-May
23:15
San Jose Oruro-THE Strongest
2.7
3.35
2.3
2.5
1.6
2.1
+94
Soccer - Argentina - Primera Division
1X2Σ+- 
28-May
23:30
Atletico Rafaela-CA Belgrano
1.9
3.3
4
2.5
2.25
1.55
+102