Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Luaj lojërat tona të reja
fito MEGA Xhekpotin...
Fito Milona €uro!

Lumi Xhekpotin
€501,064.16
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry388.04€
Roulette1,641.65€
Five Times Pay5,047.18€
BINGO1,101.92€
KENO5,312.47€
MP Roulette6,369.04€
Blackjack496.30€
Royal Poker2,396.54€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
support@lumibet.com

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 31-Aug-2015


Soccer - Russia - PFL, Center
1X2Σ+- 
31-Aug
13:00
Arsenal-2 Tula-FK Orel
2.15
3.35
2.95
2.5
1.8
1.8
+35
Tennis - Challenger - Como, Italy, Doubles
1X2Σ+-  
31-Aug
13:00
Eremin E / Mager G-Sabanov I / Sabanov M
2.4
 
1.45
 
 
 
+2
Bowls - International - Grand Prix Bowls
1X2Σ+-  
31-Aug
13:00
Stone, Tim-Willgress, Wayne
1.3
 
3.1
 
 
 
Basketball - International - FIBA Asia Championship Women, Level I
1X2Σ+- 
31-Aug
13:30
China-India
1.01
 
9.5
147.5
1.9
1.8
Tennis - Challenger - Como, Italy, Doubles
1X2Σ+-  
31-Aug
13:30
Arnaboldi A / Naso G-Motti A / Skugor F
1.8
 
1.8
 
 
 
+2
Soccer - Russia - Football National League
1X2Σ+- 
31-Aug
14:00
FK Yenisey-Arsenal Tula
4.2
3.4
1.8
2.5
1.95
1.65
+90
Tennis - Challenger - Como, Italy
1X2Σ+-  
31-Aug
14:30
Caruso, Salvatore-Bonadio, Riccardo
1.14
 
4.5
 
 
 
+5
Volleyball - International - U23 World Championship, Final Round
1X2Σ+-  
31-Aug
14:30
Cuba-Italy
2.1
 
1.6
 
 
 
+14
Bowls - International - Grand Prix Bowls
1X2Σ+-  
31-Aug
14:30
Brown, Danny-Jackson, Billy
2.2
 
1.55
 
 
 
Tennis - Challenger - Como, Italy, Doubles
1X2Σ+-  
31-Aug
14:50
Elias G / Romboli F-Cachin P / Carballes Baena R
1.55
 
2.2
 
 
 
+2
Soccer - Armenia - First League
1X2Σ+- 
31-Aug
15:00
FC Shirak Gyumri 2-FC Banants Yerevan 2
2.05
4.9
2.45
2.5
1.35
2.7
+86
31-Aug
15:00
FC Ararat Yerevan 2-FC Alashkert 2
4.0
4.8
1.55
2.5
1.25
3.2
+86
Soccer - Norway - 2nd Division, Group 2
1X2Σ+- 
31-Aug
15:00
Stromsgodset II-Alta IF
2.5
3.85
2.25
2.5
1.2
3.65
+86
Soccer - Russia - Football National League
1X2Σ+- 
31-Aug
15:00
Sibir Novosibirsk-Baltika Kaliningrad
2.1
3.2
3.3
2.5
2.2
1.55
+91
Soccer - England - National League
1X2Σ+- 
31-Aug
16:00
Chester FC-Guiseley
1.75
3.5
4.5
2.5
2.05
1.65
+91
31-Aug
16:00
Forest Green Rovers-Bromley
1.55
3.8
5.5
2.5
1.7
2.0
+90
31-Aug
16:00
Halifax Town-Barrow AFC
2.4
3.2
2.7
2.5
1.8
1.8
+91
31-Aug
16:00
Eastleigh FC-Torquay United
1.65
3.6
5
2.5
1.8
1.85
+90
31-Aug
16:00
Grimsby Town-Macclesfield Town
1.4
4.5
7.5
2.5
1.65
2.0
+90
31-Aug
16:00
Southport FC-Altrincham FC
3
3.3
2.3
2.5
1.95
1.7
+91
31-Aug
16:00
Woking FC-Welling United FC
1.5
4
6
2.5
1.75
1.9
+90
31-Aug
16:00
Tranmere Rovers-Kidderminster Harriers
1.55
4
5.5
2.5
1.85
1.8
+90
31-Aug
16:00
Braintree Town-Aldershot Town
2
3.3
3.6
2.5
1.95
1.7
+91
31-Aug
16:00
Gateshead FC-Lincoln City
2
3.3
3.6
2.5
1.75
1.9
+91
31-Aug
16:00
Dover Athletic-Boreham Wood FC
1.7
3.6
4.7
2.5
1.95
1.7
+91
Soccer - England Amateur - Isthmian Football League, Premier DivisionJo Singl
1X2Σ+- 
31-Aug
16:00
Hendon FC-Harrow Borough
1.5
4.55
4.55
2.5
1.55
2.2
+35
31-Aug
16:00
Tonbridge Angels-VCD Athletic FC
1.6
4.1
4.45
2.5
1.5
2.35
+35
31-Aug
16:00
Staines Town-Hampton & Richmond Borough FC
1.65
4.1
4.1
2.5
1.6
2.1
+35
31-Aug
16:00
Leatherhead FC-Merstham FC
1.6
4.1
4.45
2.5
1.5
2.35
+35
31-Aug
16:00
Kingstonian-Dulwich Hamlet
2.55
3.8
2.25
2.5
1.55
2.15
+35
31-Aug
16:00
Burgess Hill Town-Farnborough FC
2.25
3.8
2.5
2.5
1.55
2.15
+35
31-Aug
16:00
Metropolitan Police-Wingate And Finchley
2.4
3.65
2.4
2.5
1.55
2.2
+35
31-Aug
16:00
Lewes FC-Bognor Regis Town
2.55
3.8
2.25
2.5
1.5
2.3
+35
31-Aug
16:00
Grays Athletic-Brentwood Town
1.6
4.1
4.45
2.5
1.55
2.2
+35
31-Aug
16:00
Enfield Town-East Thurrock United
2.4
3.65
2.4
2.5
1.6
2.1
+35
31-Aug
16:00
Needham Market-Leiston FC
3.15
3.8
1.95
2.5
1.55
2.2
+35
31-Aug
16:00
Billericay Town-Canvey Island
1.75
3.8
3.8
2.5
1.55
2.2
+35
Soccer - England Amateur - National League North
1X2Σ+- 
31-Aug
16:00
AFC Telford United-Brackley Town
2.05
3.3
3.2
2.5
1.85
1.8
+86
31-Aug
16:00
FC United of Manchester-Curzon Ashton
1.75
3.65
4.0
2.5
1.7
1.95
+86
31-Aug
16:00
Corby Town-Solihull Moors F.c.
3.15
3.35
2.05
2.5
1.6
2.1
+86
31-Aug
16:00
Nuneaton Town FC-Gloucester City
1.6
3.65
4.9
2.5
1.85
1.8
+86
31-Aug
16:00
Alfreton Town-Gainsborough Trinity
2.25
3.25
2.9
2.5
1.8
1.85
+86
31-Aug
16:00
Harrogate Town-Bradford Park Avenue
1.8
3.45
4.0
2.5
1.8
1.85
+86
31-Aug
16:00
Stalybridge Celtic-Chorley FC
2.85
3.3
2.25
2.5
1.75
1.9
+86
31-Aug
16:00
AFC Fylde-Stockport County
1.95
3.35
3.5
2.5
1.8
1.85
+86
31-Aug
16:00
North Ferriby United-Lowestoft Town
2.1
3.3
3.15
2.5
1.85
1.8
+86
31-Aug
16:00
Boston United-Tamworth FC
2.15
3.3
3.0
2.5
1.75
1.85
+86
31-Aug
16:00
Worcester City-Hednesford Town
2.8
3.3
2.25
2.5
1.8
1.85
+86
Soccer - England Amateur - National League South
1X2Σ+- 
31-Aug
16:00
Maidenhead United-Hayes & Yeading United F.c.
1.8
3.55
3.8
2.5
1.7
2.0
+86
31-Aug
16:00
Wealdstone FC-Bishops Stortford
2.6
3.3
2.45
2.5
1.7
1.95
+86