Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Luaj lojërat tona të reja
fito MEGA Xhekpotin...
Fito Milona €uro!

Lumi Xhekpotin
€469,196.75
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,746.54€
Roulette4,452.07€
Five Times Pay5,771.48€
BINGO1,028.85€
KENO3,815.90€
MP Roulette504.18€
Blackjack4,588.57€
Royal Poker1,154.49€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
support@lumibet.com

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Russia - Football National League
Luch-Energia Vladivostok - Fk Volga Nizhny Novgorod-:-
Japan - J.League
Nagoya Grampus - Ventforet Kofu-:-
WTA - Guangzhou, China, Doubles
Cornet A / Linette M - Chuang C-J / Liang C-:-
WTA - Seoul, South Korea
Kirilenko, Maria - Pliskova, Karolina1:1
WTA - Seoul, South Korea 
Lepchenko, Varvara - Mchale, Christina08:10
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
20-Sep 09:00
J-League 2014 - Winner
Basti do të mbyllet në
20-Sep 13:15
Championship 2014/15 - Winner
Basti do të mbyllet në
20-Sep 13:45
Premier League 2014/15 - Relegation
Basti do të mbyllet në
20-Sep 13:45
Premier League 2014/15 - To Finish Bottom
Basti do të mbyllet në
20-Sep 13:45
Premier League 2014/15 - Top Goalscorer
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
20-Sep
08:00
Bayswater City SC-North Eastern Metrostars
2.8
3.45
2.2
2.5
1.6
2.1
+40
20-Sep
08:00
Nagoya Grampus-Ventforet Kofu
2.3
3.2
3
2.5
2.1
1.6
+91
20-Sep
08:00
Luch-Energia Vladivostok-FK Volga Nizhny Novgorod
1.4
4
7
2.5
1.8
1.8
+90
20-Sep
08:00
Omskie Yastreby-Chaika Nizhny Novgorod
1.45
5.1
4.5
5.5
1.45
2.65
+32
20-Sep
08:00
Sibirskie Snaipery-Olympia Kirovo-Chepetsk
1.3
5.9
6.7
5.5
1.35
2.9
+32
20-Sep
08:00
Diyas, Zarina-Soler-Espinosa, Silvia
1.65
 
2.05
 
 
 
+5
20-Sep
08:05
Van Uytvanck, Alison-Schiavone, Francesca
2.3
 
1.5
 
 
 
+5
20-Sep
08:10
Lepchenko, Varvara-Mchale, Christina
1.45
 
2.5
 
 
 
+5